Size Özel Proje Üretir

BTH - Bina Tesis Hizmetleri A.Ş - Apartman Yönetimi:

BTH - Apartman Yönetimi

BTH Bina Tesis Hiz.A.Ş. Yönetim şirketleri içerisinde apartman yöneticiliğinde yöneticilik hizmeti verdiği aprtmanların değerini ve huzurunu artıcı çalışamalıyla apartman sakinlerinin yaşamlarına ve gayrimenkulün sahiplerinin varlıklarına artı değer katmaktadır.

BTH Bina Tesis Hiz.A.Ş.Güvenli, Sağlıklı, Huzurlu yaşam alanların hazırlanması yanı sıra güzelleştirici çalışmaları en iyi apartman yönetim hizmeti veren Apartman Yönetim Hizmetleri Firmaları içersinde başta yer almaktadır.

Apartmanlarda soruna odaklı çözüm üreten BTH Bina Tesis Hiz.A.Ş. bozulan komşuluk ilişkilerinden binanın bir çok eksiğinin tamalanmasına kadar bir dizi problemi ortadan kaldırmaktadır.

Muhasebe bölümü, Bakım onarım bölümü, Temizlik bölümü, Hukuk bölümü ve Mobil ekibi çalışanlarıyla sizlere kesintisiz, zamanında hizmet sunuyoruz.


Bize ulaşın!.. BTH Bina Tesis Hizmetleri A.Ş. yönetim hizmetleri alanında bina yönetimi, avm yönetimi, apartman yönetimi, residence yönetimi, site yönetimi, tesis yönetimi hizmetleri vermektedir. Tel: 0531 836 61 64

Toplu yaşam alanlarındaki huzuru ve güveni devam ettiren ve artıran en önemli konudur zamanında hizmet.

Profesyonel apartman yöneticilik hizmetleri veren şirketimiz, kadromuzda bulunana uzman çalışanşanlarımızla çok sizlere daha kısa sürede zamanında hizmet verebiliyor.

Apartmanınızın neye ihtiyacı var?

- Deneyimli ve uzman bir yöneticiye,

- Mali müşavirlik hizmetlerine,

- Hukuk hizmetlerine,

- 634 KMK meddelerine uygunluğuna,

- Risk analizine,

- Afet durumu hazırlığına,

- İSG koşullarının sağlanmasına,

- Temizliğe,

- Güvenliğe,

- Enerji tasarrufuna,

- Bakım onarıma,

- Çevre düzenlenmesine ve peyzaj mı?

BTH - Apartman Yönetim Toplantısı

Tüm bu hizmetlerin yanında binaların her bakımdan sağlıklı ve huzurlu olmasını sağlıyoruz ve kiralamaya kadar bir çok alanda tam hizmet veriyoruz.


Evimiz, Yuvamız,

BTH Bina Tesis Hizmetleri Apartman Yöneticiliği

En çok huzuru ve güveni aradığımız yerdir evimiz.

Şehirleşmeyle birlikte apartmanlar hızla çoğaldı ve yükselerek gökdelene dönüştü ve bir binada onlarca daireler oluştu.

Bu tür toplu yaşam alanları ( apartman, site, rezidans ) iyi idare edilebildiğinde bir çok avantajı elde edebilir hale geldi.

Apartman yönetim şirketleri ülkemizde yeni olmasına rağmen hızla kendilerini geliştirmeye başladılar.

Bir apartmanı yönetmek yalnızca aidat toplamaktan ibaret değil. Kat maliklerine bir çok hizmet sunmak ve bu hizmetlerin ekonomik olmasıyla birlikte kalitelide olmasını da sağlamak yönetim şirketlerinin profesyonelliğine ve uzmanlığına da bağlı.

BTH A.Ş. yönetim bölümü yönetiminde bulunduğu bina, tesis, avm, apartman, site, residence gibi yerleri kullananlara en iyi hizmetleri sunmak için sürekli arayış ve yenilenme çabasını göstermektedir.

Gösterdiği bu çabalar neticesinde yönetiminde bulunduğu alanları kullananlar hizmetin kalitesini ekonomik fiyata alabiliyorlar.

Sağlık hizmetinden güvenliğe, danışmanlık hizmetinden temizliğe, bakım onarım, peyzaj vb. daha birçok hizmeti BTH müşterilerine sunarken bu hizmetlerin en iyisi olması için titizlikle seçtiği kişi ve kuruluşlardan almaktadır.

Kat malikleri arasında herhangi bir anlaşmazlığa sebep oluşturmamak ve olan anlaşmazlığı sonlandırmak içinde çalışma yapıyoruz.

Ortak hizmetleri sağlamak için kat malikleri arasında sağlıklı bir köprü oluşturabilir, aidat vb. konularla dostlukları tehlikeye giren veya her an dostlukları yara almamasını apartmanınızın yönetimini yönetim şirketlerine devrederek sağlayabilirsiniz.

Apartmanınızın yönetimini BTH A.Ş. ye vermeyi düşündüğünüzde yöneticilerimizle irtibata geçin.

Yöneticilerimiz sizleri ziyaret etsin ve yönetim planınızı oluştursun veya mevcut yönetim planınız üzerinde değerlendirmelerde bulunsun.

Sunulacak hizmetler hakkında sizleri bilgilendirsin.