Size Özel Proje Üretir

BTH - Bina Tesis Hizmetleri A.Ş - Yönetim Hizmetleri:

Yönetim ve yöneticilik hizmetleriniz için tüm illerdeyiz.

BTH Bina Tesis Yönetimi

Rezidans, Site, Apartman, Bina, Tesis, Avm Yönetim ve yöneticilik hizmetlerindeki güçlü alt yapısı ile Avrupa ülkeleri düzeyinde yönetim ve yöneticilik hizmeti veren BTH Bina Tesis Hizmetleri ve Tic.A.Ş. olarak, ülke genelinde de yönetim ve yöneticilik hizmeti verebilmekteyiz.

BTH Bina Tesis Hizmetleri ve Tic.A.Ş. uzman, deneyimli kadrosu ve yönetimindeki kurumsal yapısı ile ülkemizin her yerinde binalara, apartmanlara, sitelere, rezidanslara, tesislere, avm lere yöneticilik hizmeti verebilmektedir.

Oluşturduğumuz geniş tedarikçi grubu ve bakım onarım, muhasebe, hukuk, bilgi işlem bölümlerinin etkin ve zamanında yerine getirdiği görevler sayesinde BTH Bina Tesis Hizmetleri ve Tic.A.Ş. yönetimindeki toplu yaşam alanlarında yaşayanlar ve faydalananlar mutlu, güvenli ve huzurlular.

BTH Yönetim Hizmetleri

Zaman geçirmeden akabinde yerine getirilmesi gereken aidat toplama, bakım onarımlar, hizmetli personel yerleştirme, haberleşme, duyurular ve bilgilendirme gibi hizmetler yetkin ve deneyimli personellerimizce yürütülmekte ve yerine getirilmektedir.

Merkezi İstanbul da bulanan şirketimiz aynı kalitedeki yönetim ve yöneticilik hizmetini tüm illerde verebilmektedir.

BTH Bina Tesis Hizmetleri A.Ş. Yönetim hizmetleri alanında uzman görüşü için Bize ulaşın!..

Tel: 0212 216 67 67 Gsm: 0531 836 61 64

Bina Yönetimi, Avm Yönetimi, Apartman Yönetimi, Residence Yönetimi, Site Yönetimi, Tesis Yönetimi hizmetleri vermektedir.


Bizler, BTH Bina Tesis Hizmetleri ve Tic.A.Ş. olarak sizin iş ortağınız olmaya hazırız.

SSL Certificate