Evimiz, Yuvamız..

“İnsanın Evi Onun Kalesidir.”

Sir Edward Coke


Evlerimiz, en çok huzur ve güven aradığımız yerlerdir.

Şehirleşmeyle birlikte Apartman ve Siteler hızla çoğalmış ve bir binada onlarca daire oluşmuştur. Bu toplu yaşam alanları, iyi bir yönetimle birçok avantaja sahip olabilir.

Apartman ve Site yönetim şirketleri ülkemizde henüz yeni olmalarına rağmen hızla gelişmeye başlamışlardır. Apartman ve Site yönetimi sadece aidat toplamaktan ibaret değildir.


Apartman ve Site yönetimi sadece aidat toplamaktan ibaret değildir.


Apartman ve Site yönetim şirketleri ülkemizde henüz yeni olmalarına rağmen hızla gelişmeye başlamışlardır.

Yönetim şirketlerinin profesyonelliği ve uzmanlığı, kat maliklerine birçok ekonomik ve kaliteli hizmet sunma amacını taşır.


BTH Bina Tesis Hiz. ve Tic. A.Ş.

Profesyonel Yönetim Hizmetleri

  • Site
  • Apartman
  • Rezidans
  • AVM
  • Tesis
  • İş Merkezi

Yönetim hizmetlerini verdiği projelerinde

Danışmanlık hizmetinden temizliğe, güvenlik hizmetlerinden bakım onarım, peyzaj gibi birçok alanda ekonomik ve tam kapsamlı hizmetler sunmaktadır.

BTH Apartman ve Site yöneticiliği hizmetiyle, kat malikleri arasında anlaşmazlıklara sebep olmaktan ziyade dostluğu ve uyumu sağlamayı hedeflemektedir.


Yönetim şirketine devrederek Apartman ve Sitenizin yönetimini sağlayarak, aidat vb. konularla dostlukları tehlikeye atmadan huzurlu bir ortak hizmet sağlayabilirsiniz.

Yönetim Hizmetleri İhtiyaçlarınız için

444 0 236

Numaradan bizleri 7/24 arayabilirsiniz.

Yöneticilerimiz sizi ziyaret ederek yönetim planınızı oluşturabilir veya mevcut yönetim planınız üzerinde değerlendirmelerde bulunabilir. Sunulacak hizmetler hakkında size bilgi vermekten mutluluk duyarız.